WYNAJEM MOTOCYKLI

Witamy Państwa.

Jesteśmy największą wypożyczalnią motocykli w województwie świętokrzyskim.

Działamy 7 dni w tygodniu od 6:00 do 22:00.

Wypożyczalnia motocykli mekmoto oferuje motocykle spalinowe o pojemności 125 cm3, które może prowadzić każdy kto od co najmniej 3 lat posiada prawo jazdy kat. B oraz motocykle o większych pojemnościach dla posiadaczy prawa jazdy kat. A, A2.

W ofercie mamy też elektryczne crossy - motorowery Surron Light Bee L1E, które cieszą się popularnością pośród klientów doceniających jazdę w terenie. Surrony może prowadzić kierowca już w bardzo młodym wieku tj. ukończone 14 lat oraz prawo jazdy kat. AM.
Osoba dorosła, która ma już prawo jazdy innej kategorii, np. B,A nie musi uzyskiwać żadnego innego dokumentu, żeby kierować motorowerem. Dodatkowo jeśli przed 2013 rokiem ktoś miał więcej niż 18 lat - wystarczającym dokumentem jest dowód osobisty.

Oferujemy dowóz motocykli do klienta pod wskazany adres oraz odbiór po okresie wynajmu ze wskazanego adresu - opłata do uzgodnienia.
Motocykl można też odebrać w naszej siedzibie w Kielcach ul. Krakowska 65, a swój środek transportu na czas wynajmu motocykla bezpłatnie pozostawić u nas na zamkniętym i monitorowanym parkingu.
W cenie najmu motocykla dodajemy kaski, rękawice i odzież ochronną dla kierowcy i jego ewentualnego pasażera. Motocykle wyposażone w uchwyty na nawigację i ładowanie telefonu.

Odbieracie od nas Państwo czyste motocykle i nie myjecie ich przy zwrocie.

Posiadamy dużo motocykli do wynajmu co pozwala na obsługę grup zorganizowanych oraz jazdę tych grup z naszym przewodnikiem, trasami dostosowanymi do oczekiwań klientów i ich umiejętności.

Na życzenie wyznaczamy dla klientów nieodpłatnie niezapomniane trasy przejazdu w woj. świętokrzyskim zgodne z ich oczekiwaniami, podpowiadamy gdzie warto pojechać podczas pobytu w górach świętokrzyskich.

Wymagane dokumenty do wynajmu motocykla:
Prawo jazdy + drugi dokument ze zdjęciem, podpisanie umowy najmu motocykla lub motoroweru.
Wystawiamy paragony fiskalne lub fakt vat.
tel. 608 504 264.
Zapraszamy.

Obecnie dostępne motocykle to :

 
 

MOTOCYKLE SPALINOWE

Scramblery przystosowane są do jazdy w każdym terenie. Są lekkie /ok. 150 kg/ i zwrotne, dają wiele radości z jazdy i nie ograniczają nas. Da się nimi wjechać praktycznie wszędzie.
Dlatego też polecane są dla osób chcących spędzić czas w oryginalny sposób na łonie natury, chcących zwiedzić i poznać urokliwe, odosobnione miejsca, do których zwykły motocykl nie dotrze.
Motocykle te świetnie radzą sobie w miastach i na pozamiejskich trasach.
Doskonale radzą sobie też na drogach nieutwardzonych, leśnych i w terenie. Są to bardzo wszechstronne maszyny.
Jedną z wielu zalet tych motocykli jest łatwość prowadzenia - wybaczają bardzo wiele błędów poczatkującym cyklistom, przez co każdy czuje się na nich bezpiecznie i komfortowo.
Bardzo dobrze nadają się do nauki jazdy na motocyklu, dla osób, które nigdy nie jeździły i chcą zacząć swą przygodę z motocyklami.

Junaki RX One to świetne motocykle klasy ADV dla osób chcących zaznać przyjemności z wycieczek turystycznych na motocyklu. Posiadają dwa kufry boczne i jeden duży kufer centralny, w którym mieści się kask.
Dzięki temu można spakować potrzebne rzeczy i ruszyć w trasę. Jest to również lekki motocykl mimo swoich dosyć sporych gabarytów. Junakiem RX One doskonale poradzimy sobie w miejskich korkach, ponieważ szerokość kufrów jest taka jak kierownicy. Motocykl sprawdzi się też w lekkim terenie i oczywiście na drogach nieutwardzonych i gruntowych. Zapewnia doskonały komfort podróży.
Pozycja, którą zajmuje kierowca jest bardzo wygodna i pozwala spędzać na tym motocyklu długie godziny bez oznak zmęczenia. Jedną z wielu zalet tych motocykli tak jak Scramblerów jest łatwość prowadzenia - wybaczają bardzo wiele błędów poczatkującym cyklistom, przez co każdy czuje się na nich bezpiecznie i komfortowo.
Bardzo dobrze nadają się do nauki jazdy na motocyklu, dla osób, które nigdy nie jeździły i chcą zacząć swą przygodę z motocyklami.

Podobnie jak Junaki RX One Romet ADV 125 PRO to świetny motocykl klasy ADV dla osób chcących zaznać przyjemności z wycieczek turystycznych na motocyklu. Posiada dwa kufry boczne i jeden duży kufer centralny, w którym mieści się kask.
Jest to również lekki motocykl mimo swoich dosyć sporych gabarytów. Doskonale radzi sobie w miejskich korkach, ponieważ szerokość kufrów jest taka jak kierownicy. Motocykl sprawdzi się też w lekkim terenie i oczywiście na drogach nieutwardzonych i gruntowych. Zapewnia doskonały komfort podróży.
Pozycja, którą zajmuje kierowca jest bardzo wygodna i pozwala spędzać na tym motocyklu długie godziny bez oznak zmęczenia.
Bardzo dobrze nadaje się do nauki jazdy na motocyklu, dla osób, które nigdy nie jeździły i chcą zacząć swą przygodę z motocyklami.

Jest to jeden z najlepiej wyposażonych motocykli klasy 125. Posiada innowacyjny, chłodzony cieczą, czterozaworowy silnik z świecami w technologii 3 Spark Plugs. Dzięki wyżej wymienionym rozwiązaniom ze stosunkowo małej pojemności można uzyskać większą moc oraz sprostać normą emisji spalin.

Sześciobiegowa skrzynia pozwala utrzymać większą prędkość przy niższych obrotach i zapewnia lepsze przyśpieszenia przy niskim spalaniu. Ponadto silnik chłodzony cieczą, latem nie przegrzewa się i jest dużo trwalszy. Przednie zawieszenie typu USD oraz tylny centralny amortyzator z regulacją i skokiem 50 mm zapewniają optymalny komfort jazdy. RKF wyposażony został w reflektory typu LED. Zastosowany wyświetlacz LCD poza standardowymi informacjami podaje również na którym biegu w danej chwili podróżujemy. Ten motocykl można wykorzystywać w mieście oraz śmiało może posłużyć do wycieczek turystycznych, po montażu kufra centralnego.

Motocykl przeznaczony do miasta ale i świetnie sprawdza się na wypady poza miasto. Bardzo wygodny i łatwy w prowadzeniu. Wyświetlacz czytelny wskazujący wszelkie potrzebne informacje włącznie z tym na jakim biegu jedziemy.

Najmniejszy z rodziny motocykli sportowych Kawasaki. Jest to stylowy motocykl inspirowany motocyklami Kawasaki Racing Team. Kawasaki Ninja 125 to świetny sposób, aby przywitać  się z Kawasaki i zacząć czerpać przyjemność z jazdy. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Doskonały motocykl dla początkujących ale i dla doświadczonych motocyklistów. Bardzo lekki i zwinny. Pięknie się prowadzi. Świetny na miasto i na niedalekie przejażdżki poza miasto. Bardzo dobrze sprawdza się do nauki jazdy na motocyklu. Radzi sobie nawet w lekkim terenie ze względu na swoją małą masę. Brzmieniem zawstydzi niejeden motocykl sportowy.

Idealny dla początkujących motocyklistów. Automatyczna skrzynia biegów zapewnia możliwość początkującym motocyklistom koncentracji na jeździe i otoczeniu bez zajmowania uwagi na manualne czynności zmiany biegów. Moc skutera to 10 km przy masie własnej 130 kg daje bardzo dobre osiągi. Jazda jest dynamiczna i przyjemna. System start stop, światła full led, bezgluczykowy system odpalania za pomocą pilota, miękkie zawieszenie przekłada się na wysoki komfort jazdy.

Klasyczne, duże choppery zapewniające wygodną pozycję do jazdy. W naszej ocenie najszybsze i najwygodniejsze choppery w klasie 125 cm3. Gwarantują komfortową podróż na trasie bez obawy, że będą nas wyprzedzać ciężarówki. Prędkość przelotowa w granicach 100 km/h, maksymalna 120 km/h w zależności od wagi kierowcy.

Klasyczne, duże choppery zapewniające wygodną pozycję do jazdy. W naszej ocenie najbardziej dostojne choppery w klasie 125 cm3, najlepiej się prezentują. Przeznaczone do spokojnej jazdy. Prędkość przelotowa w granicach 90 km/h, maksymalna 110 km/h w zależności od wagi kierowcy.

Hondy Rebel to klasyczne choppery zapewniające wygodną pozycję do jazdy.
Są to motocykle bardzo dobre dla początkujących, nie wymagające i doskonałe do nauki jazdy.
Świetnie sprawdzą się w tzw. miejskiej dżungli oraz na pozamiejskich wypadach.

Motocykl szosowy, turystyczny z kufrem centralnym o mocy 47,5 km i spalaniu 3,5 l/100km,
bardzo ekonomiczny z wygodną pozycją do jazdy.

Motocykl szosowy, turystyczny z kufrem centralnym bardzo ekonomiczny z wygodną pozycją do jazdy.

Przerobiony na cafe racer.
Motocykl unikatowy wypożyczany również do sesji zdjęciowych.

TRANSPORT MOTOCYKLI

Wypożyczalnia mekmoto oferuje również transport motocykli i Quadów na terenie całego kraju.
Wykonujemy duże zlecenia jak i drobne przewozy.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od charakteru zlecenia.
Transport możliwy całą dobę również w nagłych przypadkach np. awarie w trasie.

KASKI I UBIÓR OCHRONNY

Wynajmując u nas motocykl nie musicie Państwo ponosić dodatkowych kosztów na wypożyczenie kasków i ubioru ochronnego.
Stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów i dlatego w cenie najmu motocykla dodajemy kaski, rękawice i odzież ochronną dla kierowcy i jego ewentualnego pasażera.

Posiadamy bardzo duży wybór kasków i odzieży ochronnej, dzięki czemu każdy klient bez problemu dopasuje dla siebie cały strój.

UWAGA WYPOŻYCZAMY TEŻ SAME KASKI I UBIÓR OCHRONNY.

Można u nas bez wynajmowania motocykla wypożyczyć również samą odzież ochronną na motocykl/quad /kurtki - skóry i tekstylne z ochraniaczami na łokcie, barki i plecy; rękawice; ochraniacze kolan i piszczeli; buzery / oraz różnego rodzaju kaski.

Kaski i rękawice po każdym wynajmie są ozonowane u nas na miejscu.

Cennik brutto:

Kask + kominiarka - 30 zł / doba
Kurtka - 30 zł / doba
Rękawice - 15 zł / doba
Komplet kask + kurtka + rękawice - 60 zł / doba
Ochraniacze kolan/piszczeli – 10 zł / doba
Buzer – 30 zł / doba
Dłuższe okresy - niższe ceny

Dla turystów

Zapraszamy na urlop w góry świętokrzyskie, do Kielc lub najlepiej w okolice zamku królewskiego w Chęcinach na aktywny i oryginalny wypoczynek - zwiedzanie malowniczych terenów motocyklem.
Ziemia świętokrzyska oferuje turystom przepiękne krajobrazy i trasy motocyklowe oraz  bardzo wiele zabytków i atrakcji turystycznych, do których można dotrzeć motocyklem.
Zapraszamy wszystkich chcących umilić sobie urlop, wypoczynek i aktywnie, ciekawie spędzić wolny czas za kierownicą naszych nowych szosowo-terenowych i turystycznych motocykli. Oferujemy organizację wycieczek po najpiękniejszych zakątkach woj. świętokrzyskiego motocyklami o pojemności 125 na kat. B.
Dla turystów przygotowujemy trasy przejazdu gwarantujące radość z jazdy przy jednoczesnym poznawaniu urokliwych i odosobnionych miejsc i pięknych krajobrazów. Trasy ustalamy zawsze indywidualnie dla danej grupy lub pojedynczego klienta.
Motocykle możemy dowieźć pod wskazany adres i odebrać w terenie lub w naszej siedzibie w Kielcach. Pobierając motocykl z naszej siedziby własny środek transportu zostawiacie Państwo na czas wynajmu moto w bezpiecznym miejscu tj. na ogrodzonej i monitorowanej posesji bez żadnych opłat.
Dla grup za uzgodnioną opłatą możliwa jest też jazda z przewodnikiem, który dopasuje trasę do oczekiwań i umiejętności jazdy turystów. Do każdego wynajętego motocykla zapewniamy kierowcy i jego ewentualnemu pasażerowi kaski, kurtki i rękawice motocyklowe w cenie najmu motocykla bez żadnych dodatkowych opłat.
Dla zwolenników pojazdów ekologicznych oraz zwolenników jazdy w terenie mamy w ofercie elektryczne crossy Surrony Light Bee L1e z homologacją drogową. Te motocykle dostarczają mega wrażenia z jazdy w terenie, można nimi dotrzeć do miejsc niedostępnych dla motocykli spalinowych a w razie potrzeby dzięki homologacji drogowej legalnie można przemieszczać się drogami publicznymi.

Wypożyczalnia mekmoto Kielce czynna jest 7 dni w tygodniu od 6.00 do 22.00.
Nasze wycieczki motocyklowe z pewnością zapadną Państwu w pamięć i dostarczą wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

Dla początkujących

Jeśli nigdy nie jeździliście na motocyklach a macie prawo jazdy kat. B min. 3 lata i chcecie spróbować to zapraszamy do nas.
Mamy w ofercie bardzo dużo motocykli klasy 125, którymi można się poruszać na kat. B.
Dobierzemy Wam idealny pierwszy motocykl do stawiania pierwszych „moto – kroków”.
Bezpłatnie udzielamy instruktarzu a klient otrzymuje motocykl nieopodal naszej wypożyczalni na asfaltowej, bezpiecznej "ślepej” ulicy praktycznie bez ruchu aut w rejonie gdzie jest też dużo parkingów do ćwiczenia wolnych manewrów.
Jest to bardzo ważne, ponieważ początkujący motocyklista może się głównie skupić na manualnej obsłudze motocykla i bezpiecznie trenować nie martwiąc się ruchem miejskim.
Zazwyczaj po godzinie, dwóch klienci czują się na tyle pewnie, że decydują się na wyjazd w miasto i poza nie na wycieczkę, po czym wieczorem przy zwrocie motocykla widzimy na ich twarzach uśmiech i zadowolenie z mile i aktywnie spędzonego dnia.
Zdecydowana większość klientów zaczynających u nas przygodę z motocyklem obecnie regularnie jeździ motocyklami.
Zdarzają się nam również klienci, którzy mają prawo jazdy kat. A ale zrobione dawno w innych realiach i na lekkich motocyklach i nie jeździli w ogóle po zdaniu egzaminu.
Dla Nich również mamy propozycję – zazwyczaj na pierwsze jazdy cięższy motocykl klasy 125, a następnie lekka i niska Honda |CB 500 FA, na której każdy czuje się pewnie i komfortowo. Następnie dopiero większe motocykle.

 

Dla dzieci

Nie zapominajmy o najmłodszych – oni też by chcieli pojeździć.
Warto zrobić niespodziankę dzieciakom i zafundować im jazdę na elektrycznych crossach.
Mamy dla Was w ofercie takie sprzęty w zróżnicowanej wielkości dla dzieci od 6 lat do 12 lat.
Crossy mieszczą się do bagażników aut osobowych czasem trzeba złożyć tylne siedzenia, dzięki czemu mamy bezproblemowy transport.
Klienci zazwyczaj wynajmują dla swoich pociech takiego crossa i odbierają go własnym autem z naszej wypożyczalni. Oczywiście jest też możliwość dostarczenia crossów przez nas pod wskazany adres, a następnie ich odbiór.
Jeśli chcecie zrobić niespodziankę swojemu dziecku lub chcecie przetestować taki sprzęt przed zakupem w swoim terenie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Koszty wypożyczenia w zakładce cennik.
Do crossa klienci w cenie wynajmu otrzymują ubiór ochronny dla dziecka i kask motocyklowy.
Oczywiście dołączona jest również ładowarka do motocykla.

Cennik

 

Motocykle spalinowe klasy 125 cm3.

1 doba koszt za 1 motocykl 210,00 zł brutto

Dobowy limit 200 km.

Km ponad limit dzienny 0,90 zł brutto / 1 km.

KAUCJA zwrotna 500,00 zł brutto.

 

Honda CB 500 FA

1 doba koszt za 1 motocykl 300,00 zł brutto

Dobowy limit 250 km.

Km ponad limit dzienny 0,90 zł brutto / 1 km.

KAUCJA zwrotna 1500,00 zł brutto.

 

Suzuki DL650 XT V-Strom

1 doba koszt za 1 motocykl 370,00 zł brutto

Dobowy limit 250 km.

Km ponad limit 1,20 zł brutto / 1 km.

KAUCJA zwrotna 2000,00 zł brutto.

 

Honda CB 750 Seven fifty

1 doba koszt 400,00 zł brutto. Wynajem tylko do sesji fotograficznych.

KAUCJA zwrotna 2000 zł brutto.

 

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE SURRON

 

Elektryczne crossy Surrony /cennik za jeden motocykl/

2 godziny 150,00 zł brutto

3 godziny 200,00 zł brutto

4 godziny 250,00 zł brutto

5 godzin 300,00 zł brutto

cały dzień / od 8:00 do 20:00 /bez ładowarki/ 400,00 zł brutto
KAUCJA zwrotna 1000,00 zł brutto za motocykl.

 

Minimalny czas wynajmu 2 h.

Dłuższe okresy wynajmu - ceny do uzgodnienia.

 

Elektryczne crossy dla dzieci

ASIX 709 1100 W koła 14/12 cali – max waga dziecka 60 kg - 1 doba 150zł

Motor BS 1000 W koła 10 cali – max waga dziecka 45 kg - 1 doba 100zł

 

 
 

Skontaktuj się z nami:

Tel. 608-504-264
E-mail: michalkrzysztofek@wp.pl